Dárek, který vždy potěší

Nejkrásnější dárek? Přehlednost ve stylovém obalu!
Vánoce jsou za dveřmi a opět se nabízí jedinečná šance, jak překvapit blízké originálním dárkem. Největší radost udělají věci darované od srdce a praktické, se kterými se strefíte do vkusu obdarované osoby. Jděte na to „od lesa“ a překvapte vaše milované věcí, kterou budou nosit každou minutu svého času u sebe. I během roku si na vás vzpomenou a budete tak vlastně v neustálém spojení. Stále nevíte, o čem je řeč?
 
 
Diář jako top dárek pro každého 
Neexistuje člověk, který by si čas od času nepotřeboval zapsat, kdy má jít k lékaři, poznamenat si data narození přátel a členů rodiny, vyznačit si dny volna apod. Na telefon spoléhat nelze, je to stále jen technická hračka. Naopak na diář se každý může spolehnout na 100 %. Popsaný papír zmizí jen tehdy, když ho jeho majitel záměrně vytrhne. Navíc diář může sloužit i jako deník pro zaznamenání vašich myšlenek a nápadů. Když si diáře budete po několika letech procházet, vykouzlí vám to nejeden úsměv na rtu. 

Vybíráme za vás:
​Elegantní diář v klasické černé barvě se hodí pro muže, zejména pro businessmany. Jeho desky jsou vyrobeny z velice odolného balacronu, bez známek poškození vydrží i každodenní používání. Má denní kalendárium, obsahuje i mapu ČR, plánovací kalendář 2017 aj. Designově velmi atraktivní je také Týdenní diář 2017 Oskar vivella, má formát A5 a neutrální modrou barvu, která se líbí mužům i ženám. Naším třetím tipem je Diář MAGNETIC. Potěšíte jím všechny moderní slečny i dámy, zaboduje jeho praktičnost i nádherná růžová barva. 
 
Kalendář se také hodí
S kalendářem také zabodujete. Je to milá pozornost i pro obchodní partnery. Navíc do něj můžete předem vyznačit důležitá data, týkající se vašeho života. 
 
 
Vybíráme za vás:
Pokud budete kalendář kupovat pro osobu, která ho nejvíce využije v práci, neřiďte se designem, ale vsaďte na praktičnost. Skvělou volbou je Stolní kalendář 2017 Impuls III a také o něco menší Stolní kalendář 2017 Impuls I. Chcete kalendář koupit babičce či mamince? Zvolte Stolní kalendář 2017 Citáty II. Na každé straně se nachází inspirativní citát. 
V naší nabídce najdete stylové diáře i kalendáře za ceny, které mile potěší. S nákupem ale moc neotálejte, zásoby se rychle tenčí...