Kancelářský box sedmkrát jinak

Obyčejný kancelářský box? Nikoliv! Podívejte se na dalších více než 7 způsobů využití!

Jsou vysoce praktické a pokud ještě nejsou součástí vaší kanceláře, měly by rozhodně být. Plastové boxy s víkem primárně slouží k bezpečnému uchování papírových dokumentů či drobných kancelářských věcí. Dají se ale využít mnohokrát jinak, s velkou dávkou originality nahradí jinou věc a dokáží i pobavit. Inspirujte se...

V kanceláři pro přehlednost a archivaci

Plastové boxy jsou k mání v různých velikostech. Stačí si jen vybrat, který se do vaší kanceláře nejlépe hodí. Pro skladování běžných papírových dokumentů doporučujeme například box na skladování CD a DVD. Pohodlně do něj uskladníte nejen CD, ale také papírové dokumenty. Na víko či jiné místo potom už stačí jen nalepit štítek a máte o uložených věcech dokonalý přehled. Nezapomeňte ani na boxy menších rozměrů, například tento box, do kterého uložíte tužky a jiné drobné kancelářské potřeby.

 

Top 4 výhody plastových boxů pro využití v kanceláři:

  • Jsou transparentní, máte dokonalý přehled o uložených věcech.
  • Víko chrání uložené předměty před vlhkem, prachem a jinými nečistotami.
  • Dají se skladovat na sebe.
  • Mají neutrální design, hodí se do každé kanceláře.

 

Netradiční ale funkční využití

1. SKLADOVACÍ PROSTOR - Skladovací plastové boxy oceníte i v domácnosti, uložte si do nich důležité dokumenty, dětem hračky, knihy, sezónní oblečení či cokoliv jiného.

2. PARTY TIME - Dobře zvolený plastový box se stane „třešničkou na dortu“ každé pořádné oslavy. Postavte ho na stůl box, vyzvěte každého účastníka párty, aby do něj nalil trošku jeho oblíbeného nápoje. Vznikne tak jedinečný párty koktejl pro každého. Můžete mu říkat třeba „zabiják“. Inspiraci naleznete zde.

3. DOMOV PRO ZLATOU RYBKU - Zalíbily se i akvaristům. Z transparentního boxu lze udělat akvárium. Lepší ale je dát do boxu šneky či strašilky, nevyžadují tak náročnou péči. Inspiraci naleznete zde.

4. RÁJ PRO DĚTI - Šikovný kutil dokáže z boxu vykouzlit i nádherný zámek pro panenky. Děti mohou spolupracovat tak, že ho nabarví.

5. POMOC PRO PTÁČKY - Máte rádi ptáčky a chtěli byste jim na zimu přilepšit? Do menšího boxu jim nasypte zrní a krásné krmítko je na světě.

6. CESTOVNÍ JÍDELNA - Malé boxy se dají využít i k převážení jídla pro psy či jiné mazlíčky. Stačí oddělat víko a váš čtyřnohý miláček může začít hodovat.

7. ZAHRADNÍ EXTRAVAGANCE - Máte rádi extravaganci? Vezměte box, nasypte do něj substrát, zasaďte květinu a „voalá“ květináč je na světě.