Nejlepší poměr cena / výkon = repasovaná tiskárna

Repasované tiskové stroje od nás - proč jít touto cestou?
 
1. Podstatně nižší cena, než u nového stroje ve stejné konfiguraci 

Například, když by jste si pořizovali barevný multifunkční laserový stroj formátu A3 s rychlostí tisku 35 str./min, dali by jste za nový přes 80.000,- Kč. Kdežto za tentýž, ale repasovaný se zárukou u nás dáte přibližně 30.000,- Kč. Velká výhoda pro firmy a instituce je, že i takto výkonný stroj si při nákupu mohou dát přímo do nákladů.
2. Možnost tyto stroje pronajmout

Od nás máte i na tyto stroje více možností financování, včetně pronájmu až na 60 měsíců. Po celou tuto dobu držíme nejen záruku na plnou funkčnost, ale také zajišťujeme veškeré dodávky spotřebního materiálu a případný servis provádíme zdarma přímo u zákazníka.
 
3. Záruka na plnou funkčnost až 5 let při sjednání servisního zajištění

V případě, že si u nás stroj koupíte a neuzavřete servisní smlouvu, je na tyto stroje záruka 6 měsíců.
 
4. Vhodná varianta pořízení stroje, která je šetrná k životnímu prostředí. 

Protože se tento mírně použitý stroj nevyhodí, ale kompletně zkontroluje, vyčistí a veškeré díly, které potřebují výměnu vymění, je tato varianta pořízení tiskového stroje pro přírodu dvakrát nižší zátěží než pořízení nově vyrobeného stroje. Dvakrát proto, že se nemusí vyrobit nový kus, který by se po čase zase vyhodil.
 
5. Stroje jsou většinou teprve ve třetině z celkové životnosti. 

Stroje jsou stažené z ukončených leasingů od velkých nadnárodních společností, kde si je pořizovali tak, aby byly pro danou činnost naddimenzované. Proto také po zhruba dvou až tříletém provozu jsou tyto stroje skoro jako nové.  
 
Plynou z pořízení repasovaného tiskového stroje nějaké nevýhody?
Ano, pár nevýhod se zde může vyskytnout. V případě, že si stroj nepronajmete, anebo nesjednáte servisní zajištění a stroj pořídíte přímým nákupem, budete mít pouze 1/2 roční záruku. Také jsou v tiskových strojích díly s omezenou životností, kde již nebude 100% jako v případě nového stroje, ale třeba 75% nebo 50%.

 
Zde se opět jedná o nevýhodu, kterou pocítí jen ti zákazníci, kteří si stroj pouze koupí bez servisního zajištění. Poslední nevýhoda, která mne napadá je, že u dříve vyrobených strojů může rychleji nastat situace, že na operační systémy nebudou aktuální ovladače, či nebude zajištěná plná podpora od výrobců.
 
V případě, že máte zájem o repasovaný tiskový multifunkční stroj, neváhejte nás kontaktovat a my vám dle vašich požadavků vytvoříme nabídku přímo na míru.
 
Adam Sokolovský
sokolovsky@damedis.cz
tel.: 778 725 429