Nekupujte si tiskárny !

Vzpomínáte na slogan Štěpána Šafránka ze slavné ságy o básnících: “Jediné auto, které Vám nezestárne je to, které si nekoupíte”. Rád bych jej parafrázoval.

 

Jediná tiskárna, která Vám nezestárne je ta, kterou si nekoupíte.

 

 

Nejenom, že Vám vaše tiskárna stárne věkem a opotřebením, ale i z technologického hlediska se na staré tiskárny nedá spoléhat. Nejlépe je to patrné při změně verze MS Windows. Je velice málo pravděpodobné, že Vám bude bez problémů fungovat deset let stará tiskárna na Windows 10.

 

Také, co se týče financí, je lepší tiskové stroje nevlastnit. Již samotný nákup výkonnější tiskárny bývá finančně dost náročný a provoz zakoupené tiskárny pro Vás znamená spoustu neplánovaných výdajů. Ať už jde o spotřební materiál, který rád dochází v tu nejnevhodnější dobu, servis, který, včetně náhradních dílů a dopravy, vyjde často stejně draho jako samotná tiskárna a v neposlední řadě Váš čas, ve kterém místo toho, aby jste pracovali, řešíte nákup spotřebního materiálu, sháníte servis a následně ještě čekáte než Vám někdo přijede tiskárnu opravit. Z těchto důvodů navíc i několik dní netisknete a to Vás většinou stojí zbytečné nervy i nějaký ten peníz.

 

Proto bych Vám rád poradil, jak se s těmito problémy vypořádat a  mít přitom kvalitní a po všech stránkách funkční tiskové řešení. Nejen, že budete mít klid na svoji práci, méně starostí s tiskem, ale ušetříte až 30% z vynaložených prostředků na tisk, které můžete použít na užitečnější věci.
 

Řešení na míru pro Vás = pronájem tiskového stroje od nás

 

Výhody, které budete mít


  • již žádné stárnoucí a nevyhovující tiskárny

  • již žádné shánění spotřebního materiálu

  • již žádné utopené peníze v tiskových strojích

  • již žádné zbytečné prostoje kvůli nefunkčním strojům

  • již žádné starosti se sháněním servisu

  • již žádné zbytečné platby za servis a správu tiskáren

  • již žádné nepředvídané výdaje za díly s omezenou životností

  • již žádné výdaje na obnovu tiskáren

 

Máte zájem o bližší informace k pronájmům tiskáren?

 

Kontaktujte mne prosím.

sokolovsky@damedis.cz