O nás

Firma Damedis s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej nejrůznějšího spotřebního materiálu, jako jsou: alternativní náplně do tiskáren PrintLine, originální náplně do tiskáren, baterie, optické nosiče atd. Zboží zasíláme po celé ČR do 24 hodin!

Jsme výhradním distributorem spotřebního materiálu pro tiskárny značky PrintLine v ČR. Firmám nabízíme až 50% slevy z ceníkových cen.

Pokud máte zájem o nacenení tonerů nebo cartridge pošlete jednoduše poptávku na damedis@damedis.cz. Stačí napsat typ tiskárny nebo toneru a my Vám obratem zašleme cenovou nabídku. Pro lepší komunikaci připište telefonní kontakt.

Produkty PrintLine najdete v kategorii Náplně do tiskáren.

PrintLine je obchodní název pro široký sortiment spotřebních materiálů do tiskáren, kopírek a faxů pro nejrůznější tiskárny: HP, Canon, Epson, Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Samsung, Xerox, .... V nabídce najdete téměř tisíc modelů alternativních tonerů a fotoválců, které můžete použít do více než sedmi tisíc modelů tiskových zařízení.

U výrobku značky PrintLine se dbá především na kvalitu tak, aby jsme mohli dodržet naše nadstandardní podmínky:
- úspora až 60%  
- záruka 24 měsíců 
- záruka za Vaše tiskové zařízení 
- pokud nebudete spokojeni s tonerem PrintLine můžete jej zaslat kurýrem zpět na naše náklady.

Vice informací o značce PrintLine najdete na www.PrintLine.cz Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím