Odměny pro stále zákazníky

Věrnostní systém je způsob, jakým chceme odměňovat Vás, naše věrné zákazníky, kteří na našem eshopu pravidelně nakupují. Základní princip je takový, že za každý nákup získáváte kredity. Kredity získáváte za každý kus zboží v poměru 1 kredit za 100 Kč. Jakmile je objednávka vyřízena a uhrazena, tak se Vám příslušný počet kreditů připíše na Váš věrnostní účet.

Jednotlivé transakce můžete vidět na Vašem Přehledu účtu. Je zde vidět zisk kreditů za každou uskutečněnou objednávku. V případě nákupu za kredity uvidíte kolik kreditů Vám bylo odečteno. V přehledu účtu se Vám zobrazí i případný nákup Slevového kuponu. 

Získané kredity můžete utratit dle Vašeho přání jedním z následujících způsobů:
Nákup zboží - zboží z kategorie Věrnostní systém je určené pro nákup za kredity. Nákup zboží za kredity probíhá stejným způsobem jako nákup běžného zboží. Na dokladu toto zboží bude za 1 Kč. Pokud nemáte dostačující počet kreditů - zboží nejde objednat.
Slevové kupóny - v sekci Slevové kupóny si můžete za kredity nakoupit některý ze slevových kupónů. Ty pak můžete uplatnit při nákupu zboží a získat tak na toto zboží výraznou slevu.Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím