Odměny pro stálé zákazníky

Věrnostní program patří našim věrným zákazníkům, kteří na našem eshopu pravidelně nakupují.
Podmínkou pro účast v programu dplus je dosažení minimálního kumulovaného ročního odběru 5.000 Kč bez DPH, dosažení smluvených obchodních podmínek, úhrada faktur v době splatnosti.

Jak funguje program dplus?
Za vaše kredity jednoduše získáváte odměny.

  • Pokud jste členem programu dplus, máte svůj online účet pod kontrolou, přihlaste se a můžete své benefity začít rovnou užívat.
  • Pokud nejste členem programu dplus, neváhejte a registrujte se, ať vám žádný z benefitů neuteče.

Pro registraci a přístupy můžete též kontaktovat Vašeho obchodního zástupce nebo naši recepci na tel.č.: +420 530 332 259.

Jak získat body v programu dplus?
Princip není nijak složitý.
Za každý nákup získáváte body v poměru 1 bod = 100 Kč (bez DPH)
Př.: částka na faktuře činí 5.000 Kč (bez DPH), získáváte 50 bodů. Jakmile je objednávka vyřízena a uhrazena, příslušný počet bodů se Vám připíše na Váš věrnostní účet. Body nejsou převoditelné do dalšího kalendářního roku a je třeba je vyčerpat.

Jak zjistit aktuální výši svého účtu dplus?
Na stránkách www.damedis.cz se přihlaste do vašeho účtu. V přehledu účtu vidíte, kolik máte bodů k dispozici a kompletní přehled uskutečněných objednávek a jejich zisk bodů. V případě výběru odměny či využití slevového kupónu vidíte, kolik bodů Vám bylo odečteno.

Jak si objednat dárek?
Dárek z našeho věrnostního programu dplus je možné si objednat stejným způsobem jako nákup běžného zboží pod podmínkou, že jste registrovaný zákazník a máte dostačující počet bodů pro dané zboží či slevu z věrnostního programu dplus. Dárek bude doručen společně s objednávkou. Na dokladu bude tento dárek za 1 Kč. Pro jakékoliv úpravy, prosím, kontaktujte svého obchodního zástupce.

Na co mohu použít své dplus body?
Za Vaše body  získáte řadu odměn a slev, jako jsou:

  • Odměny v podobě dárků
  • Slevové kupóny
    V sekci slevové kupóny si za body koupíte jeden ze slevových kupónů. Ty potom uplatníte při nákupu zboží a tak získáte slevu.

Program dplus se výhradně vztahuje k přímým zákazníkům společnosti Damedis s.r.o.

Na koho se mohu obrátit pro kompletní informace?
- Váš obchodní zástupce
- Recepce obchodního oddělení, Leona Tomková: tel.: +420530332259, e-mail: tomkova@damedis.cz

NEVÁHEJTE A REGISTRUJTE SE, AŤ VÁM ŽÁDNÝ Z BENEFITŮ NEUTEČE.Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím