Omalovánky pro dospělé

 

ODBOUREJTE STRES!

 

 

 

omalovánk.jpg

 

Hit současnosti – antistresové omalovánky – jsme nově zařadili do sortimentu!

 

Antistresové omalovánky pro dospělé se poprvé objevily v USA, odkud se bleskově rozšířily do celého světa. Jejich koncept vrací dospělé do dětských let, pomáhá od stresu, uvolňuje mysl a současně rozvíjí kreativitu. Objevte i vy jejich kouzlo!


 

Omalovánky se od těch klasických pro děti liší především ve zpracování a složitosti vzorů.

Vybarvujete v nich i ty nejmenší detaily. Tím zaměstnáte váš mozek, budete se soustředit na detail, a tak snadno zapomenete na starosti všedních dní a odpočinete si při kreativní činnosti. Omalovánky i vám otevřou nový kreativní svět. Je jen na vás, jaké barvy použijete a jak dlouho budete obrázek vybarvovat. Omalovánky pro dospělé jsou skvělé i v tom, že mají pevnou vazbu. Můžete si je s sebou vzít kamkoliv, určitě jsou perfektní na dovolenou.  


 

V našem sortimentu najdete omalovánky pro dospělé v mnoha různých variantách, vyberte si motiv, který je vám nejbližší. Máme omalovánky s motivem květin, zvířat, oblíbených mandal i abstraktních tvarů. K omalovánkám si nezapomeňte pořídit i kvalitní pastelky. I ty máme a v několika různých provedeních.

 

Omalovánky pro dospělé jsou specifické tím, že po pečlivém vymalování vznikne vždy krásný obraz. Můžete se jím kochat jen tak v sešitu, pověsit si ho na zeď a pokud ho dáte do stylového rámečku, může se z něj stát i originální dárek. Samozřejmě, i omalovánky samotné jsou úžasným dárkem, se kterým zaručeně zabodujete! 

 

 


 

Chcete malovat, kliknite zde:

 

 

 

Autorka článku Kateřina Ferbyová