Tiskněte chytře s tiskárnami Brother

Damedis s.r.o. získal nejvyšší úroveň autorizovaného partnerství s firmou Brother. Pro naše zákazníky to znamená řadu výhod:

Ing. Aleš Brůžek
Tel.: +420 777 313 080

Email: bruzek@damedis.cz


 
 
Tři způsoby podpory pro naše zákazníky
 
Projektové ceny na tiskárny
Pokud jste firemní koncový uživatel, máme možnost požádat o projektové ceny na tiskárny, které dosahují až 40%. O podporu je vhodné žádat od 2 až 3 tiskáren, přitom není nutný odběr naráz a je možné jej rozložit na delší dobu - u velkých projektů (nad 20 strojů) je možné rozložit odběr i do tří let.
 
 
Podpora TCO
Pro firemní koncové spotřebitele máme možnost požádat Brother o TCO podporu, kdy dostaneme na zákazníka slevu na originální spotřební materiál, kterou promítneme do ceny. Největší slevy jsou schváleny pokud zákazník zároveň kupuje tiskárnu, ale můžeme požádat o podporu i kdykoli později.
 
 
Režim MPS
Zákazník v režimu MPS má s námi podepsanou servisní a materiálovou smlouvu, kdy se zákazník o nic nestará. Dodávky tonerů, náhradní díly a servis platíme a zabezpečujeme my. Nad vašimi tiskárnami máme vzdálený dohled a tak se vám nikdy nestane, že objednáte pozdě nebo špatně toner do tiskárny. Na MPS získáváme jako obchodník podporu od Brother na tiskárny i spotřební materiál a tak je tato spolupráce pro zákazníka nejen bezstarostná, ale i cenově výhodná.
 
 
 
Přednosti tiskáren Brother
 
Snadná digitalizace
Tiskárny Brother umí skenovat do emailu, obrázku, PDF, souboru, FTP, USB, síťové složky, na emailový server, cloudových služeb (OneDrive, Google Drive, Dopbox, ...).
 
Rychlý skener
Díky jednoprůchodovému duálnímu skeneru lze skenovat dokumenty rychlostí až 100 stran za minutu.
 
OCR
Tiskárny brother využívají OCR - optické rozpoznávání znaků, díky kterému lze převést naskenovaný obrázek do textového dokumentu, který můžete snadno prohledávat.
 
Intuitivní ovládání a dotykový displej
Tiskárny Brother jsou známé snadným a intuitivním ovládáním a většina modelů je vybavena dotykovým displejem o velikosti úhlopříčky až 17,6 cm.
 
On-site záruka:
Tiskárny Brother patří k velmi spolehlivým strojům, ale pokud se náhodou něco pokazí, tak záruční servis probíhá u zákazníka bez nutnosti odvést tiskárnu do servisu. Délka záruky je po registraci 3 roky a v režimu MPS dokonce 5 let.
 
Vysoká rychlost
Brother je známý výkonnými tiskárnami za přijatelnou cenu, které dosahhují rychlosti až 50 stran za minutu.
 
Zabezpečený tisk pomocí karty nebo kódu
Při odeslání citlivých informací je možné tisk zabezpečit. Vytištění dokumentu proběhne až po autorizaci na tiskárně pomocí karty (NFC čtečka) nebo zadání kódu.