Tiskněte chytře s tiskárnami Brother

Damedis s.r.o. získal nejvyšší úroveň autorizovaného partnerství s firmou Brother.

Pro naše zákazníky to znamená řadu výhod:

Ing. Aleš Brůžek
Tel.: +420 777 313 080

Email: bruzek@damedis.cz


Tři způsoby podpory pro naše zákazníky


Projektové ceny na tiskárny

Pokud jste firemní koncový uživatel, máte možnost požádat o projektové ceny na tiskárny, které dosahují slevy až 40%. O podporu je možné žádat už při odběru dvou tiskáren, odebrat tiskárny lze najednou nebo dle potřeby postupně. U velkých projektů (nad 20 strojů) je možné rozvrhnout odběr i do tří let.Podpora TCO

Pro firemní koncové uživatele Brother poskytuje slevu na originální spotřební materiál, kterou promítneme do ceny. Nejvyšší slevy jsou poskytovány pokud zákazník zároveň nakupuje i tiskárny, ale o slevu je možné požádat i později.


Režim MPS

Zákazník v režimu MPS má s námi podepsanou servisní a materiálovou smlouvu, kdy se zákazník o nic nestará. Dodávky tonerů, náhradní díly a servis hradíme a zabezpečujeme my. Nad vašimi tiskárnami máme vzdálený dohled a tak se vám nikdy nestane, že objednáte pozdě nebo špatný toner do tiskárny. Na MPS získáváme jako obchodník podporu od Brother na tiskárny i spotřební materiál a tak je tato spolupráce pro zákazníka nejen bezstarostná, ale i cenově výhodná.
Přednosti tiskáren Brother


Snadná digitalizace

Tiskárny Brother umí skenovat do emailu, obrázku, PDF, souboru, FTP, USB, síťové složky, na emailový server, cloudových služeb (OneDrive, Google Drive, Dopbox, ...).


Rychlý skener

Díky jednoprůchodovému duálnímu skeneru lze skenovat dokumenty rychlostí až 100 stran za minutu.


OCR

Tiskárny Brother využívají OCR - optické rozpoznávání znaků, díky kterému lze převést naskenovaný obrázek do textového dokumentu, který můžete snadno prohledávat.


Intuitivní ovládání a dotykový displej

Tiskárny Brother jsou známé snadným a intuitivním ovládáním a většina modelů je vybavena dotykovým displejem o velikosti úhlopříčky až 17,6 cm.


On-site záruka:

Tiskárny Brother patří k velmi spolehlivým strojům, ale pokud se náhodou něco pokazí, tak záruční servis probíhá u zákazníka bez nutnosti odvést tiskárnu do servisu. Délka záruky je po registraci 3 roky a v režimu MPS dokonce 5 let.


Vysoká rychlost

Brother je známý výkonnými tiskárnami za přijatelnou cenu, které dosahují rychlosti až 50 stran za minutu.


Zabezpečený tisk pomocí karty nebo kódu

Při odeslání citlivých informací je možné tisk zabezpečit. Vytištění dokumentu proběhne až po autorizaci na tiskárně pomocí karty (NFC čtečka) nebo zadání kódu.

 
 
 
 
     

 

Ing. Aleš Brůžek
Tel.: +420 777 313 080

Email: bruzek@damedis.cz

 Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím