Proč se Vám vyplatí analýza tiskového prostředí?

 
 
Představte si středně velkou obchodní společnost, která na trhu působí již 20 let a za tuto dobu si vybudovala nejen dobré jméno, stálou klientelu a uznání ve svém oboru, ale i spoustu vnitrofiremních procesů, které se po čase staly denní rutinou. Na jedné straně tyto procesy ulehčují práci, ale na straně druhé dávají vedení i uživatelům klapky na oči, přes které pak nevidí případné možnosti jejich zlepšení, a tím i ušetření času a financí.
 
 
Nyní mám na mysli firemní procesy týkající se tiskového prostředí ve společnosti - od pořízení tiskových strojů, nákupu spotřebního materiálu, zajištění servisu až po produktivitu zaměstnanců závislou na výkonu, poruchovosti a dostupnosti tiskových strojů.
 
 
Zpravidla to v takovéto firmě chodí tak, že majitelé nebo osoby, které jsou zodpovědné za tiskové firemní řešení jsou spokojeni, že tiskárny fungují a že od uživatelů nemají na tisk stížnosti. Z časových i jiných důvodů již hlouběji nepátrají nad tím, zda tomu tak opravdu je a kolik je tisk celkově stojí. Přitom spokojit se s neúplnými informacemi, znamená takřka vždy problémy a ztráty.  
 
 
Jaké je potom překvapení těchto majitelů či zodpovědných pracovníků, když jim specializovaná firma pomůže s hlubším průzkumem a zjištěním, jak to u nich s tím tiskem doopravdy je. Kolik financí jim již kvůli špatně zvolenému stroji, špatnému rozmístění strojů nebo jejich nehospodárnému provozu proteklo mezi prsty a kolik peněz se dá naopak do budoucna ušetřit. 
 
 
Firmy a instituce, ve kterých se tiskne hodně, ale na nevhodných tiskárnách a které nemají v tiskovém prostředí správně nastavené procesy, mohou po nasazení nového tiskového řešení ušetřit za čtyři roky i na nové auto!
 

Chtěli byste přesně vědět, kolik Vás stojí tisk ve Vaší společnosti? Chtěli byste bezproblémově tisknout a přitom šetřit svůj čas a finance?

 
Objednejte si u nás nezávazně Analýzu Vašeho tiskového prostředí!
 
 

Co je analýza tiskového prostředí

Analýza, neboli audit tiskového prostředí a tiskových řešení, je vlastně odborné zjištění všech Vašich procesů, potřeb a finančních dopadů spojených s firemním tiskem.

 
 

Pro koho je analýza tiskového prostředí určena

Tisková analýza je určena pro všechny, kteří chtějí vědět kolik je doopravdy stojí tisk a není jim lhostejný budoucí finanční, technologický a procesní rozvoj jejich společností. Zpravidla se jedná o firmy a instituce, které využívají 10 a více tiskových strojů a měsíčně zhotoví více než 20.000 kopií.   

 

Jaké plynou výhody z provedené analýzy

Provedená tisková analýza Vám přinese kompletní informace o současném stavu Vašeho tiskového prostředí. Zjistí za Vás, kde máte nastaveno vše správně a kde jsou možnosti ke zlepšení a úsporám. Vyčíslí Vám měřitelnou finanční úsporu a doporučí nejvhodnější řešení.

 

Výhody navrženého tiskového řešení

Součástí tiskové analýzy je navržená optimalizace a případná modernizace Vašeho tiskového prostředí. Kromě finanční úspory, která se dle našich zjištění pohybuje od 10% do 50% oproti současnému stavu, Vám naše řešení zvýší produktivitu práce, zjednoduší a urychlí procesy, omladí tiskový park, umožní inteligentní a automatickou digitalizaci dokumentů a připraví stroje pro pokročilé systémy DMS (Document management system).

 

Naše garance Vaší úspory

V případě, že se nám nepodaří ve Vašem tiskovém prostředí nalézt alespoň 10% úsporu oproti současnému stavu, budete mít tuto analýzu tiskového prostředí od nás zdarma!