Široký sortiment za skvělé ceny

Máme velké skladovací prostory, díky kterým jsem schopni expedovat až 90% objednávek ještě ten den.
Nabízíme více než 1500 alternativních produktů do Vašich tiskových zařízení.

Jedná se o tonery, inkousty, pásky a fólie pro tyto výrobce: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Kyocera – Mita, Lexmark, Konica Minolta, Oki, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Star, Toshiba, Xerox

Všechny náplně do tiskáren PrintLine splňují náročné normy pro originální výrobky:
- Plně kompatibilní
- Vysoká výtěžnost
- Mnohem levnější než originální náplně

Jak je možné, že kazety PrintLine dosahují špičkové kvality a zároveň jsou levnější?
Každá kazeta PrintLine obsahuje nový válec, nový toner, obnovené či recyklované součástky a kryt z recyklovaného plastu. Díky použití recyklovaných částí je výroba náplní PrintLine výrazně levnější při zachování vysoké kvality a maximální výtěžnosti*.

S kazetami PrintLine ušetříte až 50 % nákladů na tisk.

Všechny tonery, cartridge a inkousty do tiskáren PrintLine dosahují dle ISO/IEC 19752 minimálně stejné výtěžnosti jako kazety od originálních výrobců.

Alternativní náplně PrintLine jsou také velice šetrné k životnímu prostředí. Používají recyklované součástky a materiály. Díky tomu kazety PrintLine šetří důležité zdroje a k jejich výrobě není potřeba tak velké množství energie, jako v případě nových kazet. To vše při zachování 100% kompatibility, vysoké kvality a výtěžnosti.

Veškeré spotřební materiály PrintLine jsou vyráběny v souladu s normami ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005.Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím