Proběhla pracovní snídaně: JEDNODUCHÉ SDÍLENÍ INFORMACÍ A ZMĚNA KOMUNIKACE VE FIRMĚ

V úterý 2. února proběhla v prostorách brněnského Impact Hubu pracovní snídaně s tématy sdílení informací a komunikace ve firmě. Během této akce se podělili naši zástupci o své zkušenosti i informace od renomovaných firem.

Celá akce byla zaměřená na změny způsobu práce. Jak se v průběhu let mění a jak naše soukromé návyky prosakují do firemní sféry. Naši experti popsali účastníkům typické firemní scénáře, podělili se o praktické zkušenosti ze změny komunikačních kanálů a  popsali možné přístupy ke sdílení informací ve firmě. V druhé části byly představeny možnosti pronájmu tiskáren Brother a jejich výhody při spojení s Google for Work. Tedy jednoduchá digitalizace informací s rychlým dohledáváním pomoci technologie OCR. Přednášku obohatila i živá diskuse účastníků na téma, jak se jim daří reagovat na požadavky jejich zaměstnanců. Zejména téma práce odkudkoliv bylo pro diváky velmi zajímavé.

Na snídani jsme Vás zapojili do soutěže o sportovní kameru Energyline. Vylosování probíhalo přes živé vysílání Google OnAir:

Paní Michaele gratulujeme k výhře :)Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím