VÍNO je OUT

Zapojte fantazii a překvapte obchodní partnery originálním vánočním dárkem

Po roce přijdou Vánoce, je na čase se vrhnout na výběr dárků pro obchodní partnery. Je ve vašem zájmu si je hýčkat, jejich náklonnost nemusí být věčná. I skrze maličkosti můžete zaujmout! Zapomeňte na nudný dar v podobě vína nebo propisky. Máme pro vás inspiraci ve znamení levných ale efektních drobností, několik typů na originální dárky a představíme si i vhodné luxusní dárky pro nevýznamnější klienty.

 

Levné, přesto efektní dárky v hodnotě do 150 korun!

Láhev kvalitního vína, které dávají jako dar snad všichni, za méně než 150 korun nekoupíte. Investujte s lišáckou chytrostí, zapomeňte na všednost a jako malou pozornost kupte například sluchátka s mikrofonem v univerzální černé barvě, MINERVA Čelovku s 8 LED světly a pro dámy háček na stůl k zavěšení kabelky. Jsou to malé praktické dárky, které lidé využívají v běžném životě. Pokaždé, když takovou maličkost použijte váš klient, vzpomene si na vás.

   

Originální dárky vítězí

Čím větší porci fantazie do vánočního dárku dáte, tím máte větší šanci, že u partnerů uspějete. Vystupte z šedi a obdarujte je tvarovaným termohrnkem o objemu 400 ml. Pomocí laseru se na něj dá vytisknout cokoliv. Víte, že váš partner rád vaří? Potěšíte ho speciálním struhadlem, které je dodáváno v sadě s prkénkem. Dostane ho společně s receptem Jiřího Štifta, šéfkuchaře Hotelu Mandarin Oriental Praha! Naším třetím tipem ve znamení originality je TOOL SET Sada nářadí s 19 díly. Obsahuje základní vybavení pro každého domácího kutila  i příležitostného opraváře.

           

Ve znamení luxusu, přesto výhodně

Hledáte výjimečné dárky pro výjimečné partnery? Doporučujeme značkové konferenční desky Pierre Cardin s magnetickým zapínáním, jejich luxusní vzhled potěší pány i dámy. Je váš obchodní partner muž? Splňte mu sen každého „velkého-malého“ kluka, vaší volbou musí být helikoptéra na dálkové ovládání. Sháníte-li univerzální dárek, bude se vám zamlouvat elegantní servírovací sada tří keramických misek na dřevěném tácku.

  

V naší nabídce najdete všechny tyto a ještě další zajímavé vánoční dárky. Všechny jsme schopni potisknout, nejčastěji používáme laser. Potisk je tedy trvalý a bude vás obchodním partnerům neustále připomínat. Buďte výjimeční a překvapte, vyplatí se to!