Paperworld - the Heart of the Bussiness

Veletrh Paperworld, konaný každoročně ve Frakfurtu nad Mohanem, je celosvětově nejvýznamnější událost v oboru tisku a kancelářských potřeb. I letos veletrh představil nejnovější produkty a trendy týkající se papíru a tiskovin.

Jako vždy jsme byli u toho!

Frankfurt - Paperworld 2016

Veletrhu se účastnilo 1 636 vystavovatelů ze 60ti zemí světa a představili zde své inovativní nápady v tisku a kancelářských potřebách. Naší misí bylo utvrdit obchodní kontakty, prohlédnout si nejnovější modely tiskáren a připravit se na technické novinky jejich výrobců a zjistit nové trendy a produkty v kancelářských potřebách. Jaký byl výsledek naší cesty?

Tisková řešení  - LED technologie

Výrobci tiskáren před několika lety uvedli na trh tiskárny, které využívají  k tisku LED technologie. Tato cesta se ukazuje jako krok správným směrem. Technologie se vylepšují a kvalita výstupu zdokonaluje, přínosem je větší výtěžnost tisku a nižší náklady na tisk. I my jsme se na nový trend připravili a nabízíme tiskárny založené na LED technologii. Můžete si  vybrat mezi značkami Brother nebo Oki. Chcete-li vědět více o LED tiskárnách, přečtěte si náš další článek.

Přednášky na Paperworld 2016

Multifunkce a digitalizace dokumnetů

Hitem letošní výstavy byly multifunkční tiskárny a související digitalizace dokumentů. Naše firma již dva roky digitalizuje veškeré dokumenty a fulltextově vyhledává data. Proto jsme se cítili jako ryby ve vodě, bez digitalizace dokumentů si chod firmy nedokážeme představit. Nejvýznamnější hráči na tomto „hřišti“ jsou značky Brother, HP a samozřejmě Oki. V naší nabídce již delší dobu najdete multifunkční tiskárny, které podporují digitalizaci. Zajímá-li Vás více digitalizace dokumentů, elektronická kancelář a cloudové sdílení informací s fulltextovým vyhledáváním,  máme pro vás jednoduché řešení jak přejít na Google for Work.

Multifunkční tiskárny

Kancelářské potřeby

Jako Váš spolehlivý dodavatel spotřebního materiálu jsme nemohli vynechat návštěvu pavilonů s kancelářskými potřebami. Tento trh se neustále vyvíjí a produkty se zlepšují. Prozradíme že našim kolegyním se nejvíce líbili výrobci obalových materiálů na dárky a dárková balení. Žasli jsme nad tím, jak hezky jdou věci zabalit.

Obalový materiál