Toshiba

Společnost TOSHIBA, tak jak ji známe dnes vznikla v roce 1939 fúzí dvou společností. Kde jedna byla prvním výrobcem telegrafů a druhá první výrobce elektrických lamp. Přejmenování přišlo až v roce 1978, kdy z názvu Tokyo Shibaura Denki vznikl název TOSHIBA, používaný dodnes. Růst firmy v podobě nových akvizic z oblasti průmyslu a inženýrství. Vývojem bylo vytváření dceřiných společností. S revolučními inovacemi, přicházela TOSHIBA stále. Příkladem může být videotelefon nebo DVD, které bylo snadné uložiště dat s 4,7 GB a přineslo revoluci ve filmu. TOSHIBA si drží stále svoji úroveň na trhu spotřební elektroniky i přes vzrůstající konkurenci.

Stabilita a vytrvalost značky

S produktem značky TOSHIBA se setkal snad každý člověk. Jejich sortiment, který se stále rozšiřuje zahrnuje věci od klimatizace přes spotřební elektroniku a kontrolní systémy až po lékařská zařízení. Současným klíčovým segmentem výroby jsou přenosné počítače, které jsou uváděny na trh v několika modelových řadách.

 


TOSHIBA v našem sortimentu
Náš sortiment nabízí spoustu produktů TOSHIBA, především ty, které mají nejvíce společného s kanceláří a tiskovým řešením. Pro tisková řešení máme nachystané originální náplně TOSHIBA do různých typů tiskáren této značky. Najdete tu taky paměťové karty do telefonů, fotoaparátů nebo kamer či flashdisky na rychlý přenos dat z počítače do počítače.


Produktů na stránce:


Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím