Kariéra

Hlavní myšlenkou, která vede všechny naše kroky v rámci personální oblasti je - spokojený zaměstnanec je nejlepší cestou ke spokojenému zákazníkovi.
 

Naše práce nám dává smysl a tak vědomě vytváříme zaměstnancům prostor, aby si našli své PROČ právě Damedis. Společně napříč celou firmou vytváříme a pracujeme na vizi, kde se každý může realizovat v jemu blízké oblasti.

Zakládáme si na lidském přístupu, podporujeme vzájemnou komunikaci, stavíme na silných stránkách jednotlivců. Pro své zaměstnance máme celou řadu benefitů - 25 dní dovolené, odměny za odpracované roky, bonus za doporučení kolegy, ovocný bar…….. a pořádáme spoustu firemních akcí - den dětí, společný fotbal, degustace vín, vánoční večírek ………...  Nebojíme se přijmout mámu, tátu nebo absolventa. Zkrátka chceme, abyste se tu cítili dobře.

 


Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Čtěte více

Rozumím