Věrnostní program

Nechte se obdarovat za věrnost, při pravidelných nákupech na našem e-shopu.
Věrnostní program

Věrnostní program dplus, to jsou odměny pro naše stálé zákazníky. 

Věrnosti si ceníme a naše stálé zákazníky si hodláme rozmazlovat.  

Jak to celé funguje? 

Velmi jednoduše. Při každém nákupu na našem e-shopu od nás získáte body, které následně uplatníte pro výběr odměny. Pro získávání dárků doporučujeme následující postup:

Staňte se členem věrnostního programu dplus

Pokud ještě nejste členem programu dplus, neváhejte a  zapojte se. Jediná podmínka, kterou potřebujete splnit, je roční kumulovaný obrat 5 000,- Kč bez DPH. Stačí nakupovat pravidelně u nás a členství se spoustou výhod je vaše!

Pro registraci a přístupy kontaktujte Vašeho obchodního zástupce nebo naši recepci na tel.č.: +420 770 130 093. 

Přihlaste se a užívejte si benefity

Jakmile jste členy programu dplus, máte svůj online účet pod kontrolou, přihlaste se a můžete své benefity začít rovnou užívat.

Získávejte body za nákup

Za každý nákup získáváte body v poměru 1 bod = 100 Kč (bez DPH)
Pokud tedy částka na faktuře činí 5.000 Kč (bez DPH), získáváte 50 bodů. Jakmile je objednávka vyřízena a uhrazena, příslušný počet bodů se Vám připíše na Váš věrnostní účet.  

Jak zjistit aktuální výši svého účtu dplus?

Na stránkách www.damedis.cz se přihlaste do vašeho účtu. V přehledu účtu vidíte kolik bodů máte k dispozici, kompletní přehled uskutečněných objednávek a body za ně získané. V případě výběru odměny či využití slevového kupónu máte přehled, kolik bodů Vám bylo odečteno.

Jak si objednat dárek?

Dárek z našeho věrnostního programu dplus je možné si objednat stejným způsobem, jako nákup běžného zboží přes e-shop. Je nutné být registrovaným zákazníkem, mít dostačující počet bodů pro dané zboží a splňovat obratovou podmínku.

Dárek bude doručen společně s objednávkou. Na dokladu bude tento dárek za 1 Kč. Pro jakékoliv další dotazy kontaktujte svého obchodního zástupce.

Na co mohu použít své dplus body?

Za Vaše body  získáte řadu odměn a slev, jako jsou:
  • Odměny v podobě dárků

Na koho se obrátit pro kompletní informace?

Na vašeho obchodního zástupce, nebo naši asistentku prodeje:
tel.: +420 770 130 093, email: info@damedis.cz

*Podmínkou pro účast v programu dplus je dosažení minimálního kumulovaného ročního odběru 5.000 Kč bez DPH, dosažení smluvených obchodních podmínek a úhrada faktur v době splatnosti. Body nejsou převoditelné do dalšího kalendářního roku. Program dplus se výhradně vztahuje k přímým zákazníkům společnosti Damedis s.r.o, nakupujících na eshopu a neplatí pro zákazníky, kteří se již účastní jiného věrnostního programu, nebo odebírají zboží za účelem dalšího prodeje, nebo nakupují na náhradní plnění.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Damedis
Máte dotaz?
Jsme online po-pá: 8-16 h.