Veli-koko-noční mlsání k nákupu produktů Printline!

Přivítejte s námi jaro, sladkou velikonoční nadílkou k nákupu produktů Printline!
Veli-koko-noční mlsání k nákupu produktů Printline!

Jaro je tady!

Abychom ho náležitě přivítali, máme pro Vás zásobu jarních barev a veli-koko-nočního mlsání od Mixit! K nákupu produktů Printline tak obdržíte balíček velikonočních dobrot, který vám zajistí chuťový zážitek v kanceláři, na cestách, nebo udělá radost koledníkům. 

Vyberte si sladký dárek k nákupu:

K nákupu nad 2999,- Kč K nákupu nad 5999,- Kč

Doplňte si zásoby spotřebního materiálu Printline! K objednávce nad 2 999,- Kč Vám pošleme dárkový balíček obsahující jedny velikonoční vajíčka do kapsy, jednu mixitku a jedny preclíky.

Doplňte si zásoby spotřebního materiálu Printline! K objednávce nad 5 999,- Kč Vám pošleme dárkový balíček obsahující dvoje velikonoční vajíčka do kapsy, dvoje preclíky a dvě mixitky.

Pro získání odměny

kontaktujte svého obchodního zástupce, nebo recepci obchodu:
valuchova@damedis.cz, +420771253425 


Podmínky akce
Akce se vztahuje pouze na produkty PrintLine. Akce platí do vyprodání zásob a na jedno IČ lze získat pouze jeden dárkový balíček, který nelze kombinovat s jinou akcí. Limit je uveden bez DPH. Dárek za cenu 1,- Kč Vám bude zaslán společně s Vaší objednávkou. Pro více informací se obraťte na Vašeho obchodního zástupce. Použité fotografie jsou pouze ilustrativního charakteru.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Damedis
Máte dotaz?
Jsme online po-pá: 8-16 h.